Please, leave your contact details and we'll contact you shortly.

Par AME-ROOM

AME-ROOM  piedāvā pilno pakalpojumu spektru jebkura interjera veida – privātmāju, apartamentu, bāru, kafejnīcu, restorānu, biroju, veikalu, viesnīcu utt. – dizaina, projektēšanas un noformēšanas jomās.

Mēs profesionāli izstrādāsim Jums objekta dizaina projektu, kurā ietilpst telpu koncepcijas, plānojumi, skices, vizualizēšanas, tehniskie rasējumi celtniekiem un mēbeļu detalizētie rasējumi, atlasīsim apdari, mēbeles un apgaismojumu.

Lai dizaina projekts būtu realizēts tieši tādā veidā, kā bija iecerēts, mēs īstenojam autoru kontroli visos būvniecības posmos.

Мēs sadarbojamies ar drošām vietējām un ārzemju fabrikām un komplektējam mūsu projektus ar visu nepieciešamo, un vienmēr esam gatavi piedāvāt Jums vislabāko cenas/kvalitātes attiecību.

Mūsu studijas filosofija: ideāli mājīgas, praktiskas un klientu orientētas vides izveidošana, kas atbilst visām mūsdienīgo cilvēku vajadzībām.

Uzticot mums dizaina projekta izstrādi, mēs palīdzēsim ietaupīt Jūsu laiku, spēkus un naudu.

Par svarīgiem darba principiem mums ir:

oficiālā līguma noslēgšana

pirms visu projektēšanas darbu sākuma mēs izsūtām klientam individuāli sastādīto grafiku, kas iekļauj sevī katra dizaina projekta posma precīzus termiņus

ar katru dizaina projektu klients vienmēr saņem pilnu rasējumu un specifikāciju paketi, kuros ir precīzi norādīts izmantojamo materiālu daudzums

saviem klientiem mēs piedāvājam galveno telpu fotoreālistikās 3D vizualizācijas

objekta komplektēšanas stadijā mēs sastādām detalizētu projekta tāmi

sadarbosimies tikai ar pārbaudītiem piegādātājiem un galdnieku darbnīcām