Please, leave your contact details and we'll contact you shortly.

Pakalpojumi un cenas

Projekta dizaina izstrāde – ir diezgan darbietilpīgs process, un parasti tas ilgst 6-8 nedēļas.

Dizaina projekta izstrādes vērtība sastāda   50-60 EUR / m2, ir atkarīga no telpas platības un objekta sarežģītības.

 Pirmā satikšanās
  • Pirmā konsultācija vienmēr ir bezmaksas, satikšanās laikā mēs uzmanīgi uzklausām pasūtītāja vēlmes un nosakām darbu apjomu un sarežģītību.
  • Ļoti labi, ja pasūtītājam jau ir priekšstati par nākamo interjeru, un viņš var, ņemot par piemēru interjeru bilžu atlasi, nodemonstrēt savas prioritātes.
  • Tāpat arī ir vēlams, lai pasūtītājam būtu līdzi telpas inventarizācijas plāns.
  • Pirmās tikšanās ar pasūtītāju laikā mēs sastādām tehnisko uzdevumu (BRIF), kurā tiks norādītas galvenās prasības pret nākamo interjeru plānošanas, stilistikas, apdares materiālu, krāsu risinājumu aspektos. Šajā posmā mēs apspriedīsim Jūsu projekta termiņus un budžetu. Brifs palīdzēs mums labāk Jūs uzzināt un saprast Jūsu vajadzības.
  • Konsultācija var būt rīkota pie mums birojā, objektā vai kafejnīcā.
Līguma parakstīšana un telpas apmērīšana

Nākamās tikšanās parasti notiek objektā, mūsu speciālisti veic telpu mērīšanu un fotofiksēšanu, tiek parakstīts līgums un apmaksāta avansa daļa.

Skiču projekts

Turpmāk tiek izpildīta Skiču projekts – mēs piedāvājam plānošanas risinājuma ar mēbeļu izvietošanu dažus variantus (parasti 2-3 plānojumus).

Katras telpas stilistikas un krāsu risinājuma skices un kolāžas (mood board).

3D vizualizācijas

  Pēc skices projekta apstiprināšanas, mēs izpildām galveno telpu fotoreālistisko 3D vizualizēšanu (katrai telpai pa 2-3 rakursiem) ar rūpīgi atlasītiem apdares materiāliem, mēbelēm un apgaismojumu. Šajā posmā Jums radīsies maksimālais priekšstats par nākamo interjeru.

Tehniskais projekts

Тehniskais projekts tiek izpildīts paralēli 3D vizualizēšanai un tiek piestrādāts pēc visu 3D vizualizēšanu saskaņošanas. Projekts iekļauj sevī pilnu tehniskas dokumentācijas paketi (rasējumu ar specifikācijām), kas ir nepieciešama dizaina projekta iemiesošanai dzīvē.

Pēc dizaina projekta izpildīšanas un apstiprināšanas var pāriet pie darba brigādes izraudzīšanas, darbu un uzmetuma materiālu tāmes pieprasījumam un sākt remontu.

Objekta komplektēšana

Tīru materiālu, mēbeļu un dekora priekšmetu tāmes sastādīšana uz dizaina projekta specifikāciju pamata, norādot pamatraksturojumus, vērtību, piegādes termiņus un piegādātāja kontaktus-    5  EUR m2   (tiek noformēta ar atsevišķu līgumu).

Preču iepirkumi –    8 % no summas pa tāmi (tiek noformēta ar atsevišķu līgumu).

Mēs palīdzēsim Jums ievērojami saīsināt laiku, kas ir nepieciešams, lai atlasītu gludapstrādes materiālus, mēbeļu priekšmetus, iekārtas un dekoru, kas tiek izmantoti dizaina projektā.

Autoruzraudzība

  500 EUR  mēnesī (tiek noformēta ar atsevišķu līgumu).

Iekļauj sevī pakalpojumu kopumu, kas ir nepieciešams saskaņotā dizaina projekta realizēšanai, jautājumu risināšanai (kas ir saistīti ar projekta neatbilstību) objektā, kā arī visu piegādātāju un darbuzņēmēju koordinēšanu objektā.

Uzziniet, cik maksā tieši Jūsu projekts, uzrakstot mums uz info@ame-room.lv un norādot objekta platību, adresi un plānojamo budžetu.